ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO NASZYM OSIEDLU »

KWINTET Wilanów

  (22) 402 11 02
  0 608 57 17 17

@ wilanow@zana.pl

Inwestycje prowadzi:


Mieszkania wykańcza:


Należymy do
Polskiego Związku Firm Deweloperskich


» Otoczenie


Wilanów, czyli dawny Milanów to jedna z najstarszych osad znajdujących się przy terenach ówczesnej Warszawy. W 1677 r. dwór w Milanowie został odkupiony przez Jana III Sobieskiego jako Villa Nova i spolszczeniu (Wilanów) tą nazwę rozciągniętą na całą dzielnicę znamy aż do dziś.

Była to także ulubiona okolica wielu możnych rodów; Czartoryskich, Branickich, Potockich, Lubomirskich, czy Sieniawskich. Pałac w Wilanowie dzierżawił również August II Mocny.

Na Wilanowie modnie było żyć, modnie było także bywać, np. na obiadach u arystokracji.

I tak zostało to dzisiaj. Wilanów to jedna z najładniejszych dzielnic Warszawy. Jej walory, takie jak np. duża ilość zieleni, mnóstwo miejsca na sport i rekreację, a także spokój i bezpieczeństwo cenione są przez wszystkie osoby, które zdecydowały się tutaj zamieszkać. Dogodny dojazd do centrum miasta i położenie przy projektowanej autostradzie sprawiają, że mieszkania tutaj oferowane cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

Zawady to z całą pewnością perła Wilanowa - zamieszkałe przez polityków, aktorów, ludzi mediów i osoby, które lubią w życiu piękne otoczenie, ciszę przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, a jednocześnie szybki dojazd do centrum (bliżej niż np. z Ursynowa, bezkorkowy dojazd gwarantowany!). Zamieszkując tutaj Szanowny Kliencie, zyskujesz gwarancję spokoju, miłego sąsiedztwa i życia na uboczu, trochę w stylu amerykańskich przedmieść - ludzie chcą tutaj nie tylko mieszkać i spać, ale także żyć, spotykać się, posyłać dzieci do przedszkola, chodzić do restauracji, korzystać ze wszelkich usług - chcą takiej małej, samowystarczalnej enklawy, trochę na uboczu. Zawady doskonale spełniają te wszystkie założenia, a życie tutaj jest... po prostu przyjemne.

Oprócz bardzo dużej ilości terenów zielonych do samodzielnej eksploracji (rezerwa Kępy Zawadowskie, Plaża Wilanów, Pałac, etc.) znajduje się tutaj również sporo miejsc oferujących coś więcej. Stadnina koni, klub golfowy, kluby sportowe - wszystko w zasięgu ręki i w najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z poglądową mapką, umieszczoną poniżej.